Molift Quick Raiser - вертикалізатор-підйомник для транспортування б/у
Компактний дизайн та відмінна маневреність навіть у вузьких місцях.
Компактний і простий
Завдяки компактній конструкції та невеликій вазі, підйомник Molift Quick Raiser 1 стабільний і простий у маневруванні. Унікальне положення коліс та майже ідеальний розподіл ваги основи забезпечують невеликий радіус повороту та легку маневреність навіть у вузьких місцях.
Природний характер руху
Похила пряма колона імітує природний характер руху та задовольняє потреби користувачів у підйомі з деяким ступенем несучої здатності. Molift Quick Raiser 1 має безпечне робоче навантаження 160 кг.
Очень низкое основание, 7 см, и узкая передняя часть, 34 см, хорошо подходят для унитазов и под большинством кроватей, стульев и инвалидных колясок.



Все подъемники Molift имеют встроенный индикатор заряда батареи, который обеспечивает звуковое и визуальное оповещение.

| Аккумулятор | NiMH 14,4 В - 2,2 Ач | Максимальный вес пользователя (кг) | 160 |
| Время зарядки аккумулятора (часы) | 3 | Комплектация | Шасі, стійка, колінна опора та відповідний V-подібний важіль, пояс, зарядний пристрій |
| Висота (мм) | 1280 | Номінальна продуктивність | 40 цыклов(подъем-спуск)при весе 75 кг длинною в 500 мм |
| Швидкість підйому 75 кг (мм/сек) | 50 | Сервісне програмне забезпечення | Сервісний інструмент Molift |
| Висота ніжки (мм) | 70 | Вес (кг) | 30 |
| Длина (мм) | 955 | Ширина шасі, зовнішня (мм) | 610 |
| Матеріал | Алюминий, сталь | Гарантія (місяць) | 6 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Etac |
| Страна производитель | Норвегия |
| Тип подъемника | Мобильный |
| Привод | Электрический |
| Грузоподъемность | 160 кг |
| Тип подвеса (люльки) | U-образный |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 24 В |
| Высота подъема | 128 см |
| Скорость подъема/опускания | 50 м/сек |
| Функция экстренной остановки | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 133 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Вес | 41 кг |
- Цена: 17 800 ₴









