Cходовий підйомник Scalamobil S25 з інвалідним візком 45 cм б/в
ALBER SCALAMOBIL S 25 сходовий підйомник з інвалідним візком
Це пристрій для підйому людей по сходах.
універсальний і простий у використанні.
БАТАРЕЇ НЕ НОВІ, ПРОТЕ В ХОРОШОМУ СТАНІ! дивіться відеоогляд
Б / В ОБЛАДНАННЯ - стан дуже хороший.
В комплекті зарядний пристрій та інструкція на німецькій та англійській мові.
Підйомник: вантажопідйомність макс. 120 кг.
Особливості:
- Регулювання швидкості (від 1 до 6)
- Режим включення 1 оборотного циклу (одна сходинка-один раз затискаємо кнопку, друга сходинка-друге затиснення кнопки, тобто не потрібно контролювати коли відпускати кнопку )
- Зсув ручок вліво або вправо (використовується на гвинтових сходах)
- Вологостійкий корпус (захист від крапель і бризок)
Технічні дані:
- Максимальне навантаження: 120 кг, 1 людина з коляскою(17кг), тобто людина не важче 103 кг
- Вага: 28 кг
- Швидкість: 6-16 сходинок / хв
- Діапазон: до 300 кроків (в залежності від навантаження)
- Сходи: прямі, вигнуті струни. круті, вузькі, з будь-якого матеріалу і з незнімними покриттями, для інтер'єрів
- Привід: електродвигун потужністю 176 Вт
- Батареї: 2x12 В / 3,4 Ач
- Швидкість підйому: 6 - 16 сход / хв.
- Допустима глибина ступенів: Min.11 см.
- Допустима висота ступені: макс. 20 см
У комплекті складаний інвалідний візок Breezy Elegance 205 зі спеціальними кріпленнями під подйомник .
- Ширина сидіння 45см.
- Загальна ширина 65см.
- Глибина сидіння 43 см
- Висота від сидіння до підлоги 50 см
- Висота спинки 42 см
- Вага 17кг
- Навантаження 125 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ulrich Alber |
| Страна производитель | Германия |
| Тип подъемника | Колесный лестничный |
| Грузоподъемность | 120 кг |
| Высота подъема | 20 см |
| Функция экстренной остановки | Нет |
| Функция экстренный спуск | Нет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28 кг |
Информация для заказа
- Цена: 35 000 ₴










