Лестничный гусеничный подъемник (ступенькоход) Standard SA-S б/у
Инвалидная коляска показана исключительно в целях наглядности применения ступенькохода и не входит в его стоимость.
ГАРАНТИЯ 6 МЕСЯЦЕВ!
З гусеничним сходолазом Standard SA-S підйом по сходах – надворі чи в приміщенні – більше не проблема.
Керування відбувається за допомогою лише одного помічника, гусениці сходового підіймача експлуатуються по прямих сходах до нахилу 35°(сходинка не вище 19 см) без будь-яких зусиль і абсолютно безпечно.
Конструкція схожа на тип SA-3, але:
- Витримує вагу 150 кг до 30 поверхів
- Надзвичайно малий радіус повороту на сходових майданчиках 970 x 970 мм
- На 80 мм коротше SA-3
ДЛЯ КОГО?
Сходовий гусеничний підйомник SA-S є ідеальним повсякденним рішенням вашої проблеми з пересуванням у домашніх умовах або громадських будівлях.
ПЕРЕВАГИ
- Вантажопідйомність 150 кг до 30 поверхів
- Невеликий простір для повороту на платформі: мін. 970 х 970 мм
- На 80 мм коротший за SA-3
- електромагнітне гальмування
- зйомний акумулятор (можна зарядити підйомник не транспортуючи його повністю, а лише батарею)
- Сертифікований CE в Європі
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Розміри: 1387 x 644 x 944 мм
- максимальне навантаження: 150 кг
- максимальний кут нахилу сходів: 35°
- Вага: ±59 кг
- Батареї вистачає на 2 години (при повній зарядці)
- Двигун: 210 Вт
- Акумулятор: 2 x 6V / 20 Ah
- готовий до використання протягом кількох секунд
В комплекті:
- зарядний пристрій (швидке заряджання)
- нові батареї
- ремінь безпеки
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Тип подъемника | Гусеничный лестничный |
| Грузоподъемность | 150 кг |
| Высота подъема | 19 см |
| Функция экстренной остановки | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 59 кг |
Информация для заказа
- Цена: 60 000 ₴












