Ходунці-тренажер реабілітаційні для дітей з ДЦП Meywalk 4 Small б/в
Ходунці реабілітаційні для дітей Meywalk 4 сприяють самостійному руху, а також стимулює та підтримує природні моделі рухів користувача. Тренажер ходи слідує за рухами користувача та забезпечує оптимальну опору тіла завдяки своєму динамічному сидінню та унікальній пружинній системі. Він підтримує оптимальне вертикальне положення завдяки кільцю для тіла, яке дозволяє рухати тулуб. Він також безпечний і легкодоступний. Користувач може перейти до тренажера для ходьби з мінімальною допомогою, якщо ви застосовуєте гальма на тренажері для ходьби та використовуєте інтегровану поворотну ручку, щоб опустити сидіння. Meywalk 4 сприяє участі в суспільстві та дає змогу виконувати багато дій, як-от їсти та пити, оскільки вони не залежать від передпліччя для навантаження. Він має вбудовану ручку для додаткової підтримки, яка легко адаптується відповідно до користувача. Підвищує рівновагу та витривалість, підтримує рухливість, щоденне стояння у вертикальному положенні впливає на розвиток суглобів.
ПЕРЕВАГИ:
- Стимулювання та підтримка природної моделі руху тіла.
- Надання можливості стояти/ходити користувачам з відсутністю або обмеженою функцією стояння
- Різноманітність розмірів і регулювання висоти сидіння та кільця тіла, зростає разом з користувачем
- Легке регулювання без використання інструментів
- Легке відділення для транспортування
ПАРАМЕТРИ:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vela |
| Страна производитель | Дания |
| Состояние | Б/У |
| Регулировка высоты | True |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал изготовления рукоятки | губчатый материал |
| Материал каркаса ходунков | сталь |
| Тип рамы ходунков | Универсальные |
| Тип ходунков | Ходунки для детей с ДЦП |
| Двухуровневые поручни | False |
| Регулировка ширины | False |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | False |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная высота | 74 см |
| Максимальная высота | 99 см |
| Шаг изменения высоты | 2 см |
| Ширина верхней части | 65 см |
| Ширина нижней части | 69 см |
| Глубина ходунков | 42 см |
| Диаметр передних колес | 24 см |
| Диаметр задних колес | 20 см |
- Цена: 10 000 ₴












