Лестничный гусеничный подъемник (ступенькоход) Vimec T08S б/у
Інвалідна коляска показана виключно з метою наочності застосування сходолазу і не входить до його вартості.
ГАРАНТІЯ 6 МІСЯЦІВ!
З гусеничним сходолазом Vimec T08S підйом по сходах – надворі чи в приміщенні – більше не проблема.
Керування відбувається за допомогою лише одного помічника, гусениці сходового підіймача експлуатуються по прямих сходах до нахилу 35°(сходинка не вище 17 см) без будь-яких зусиль і абсолютно безпечно.
ДЛЯ КОГО?
Сходовий гусеничний підйомник SA-S є ідеальним повсякденним рішенням вашої проблеми з пересуванням у домашніх умовах або громадських будівлях.
ПЕРЕВАГИ
- Вантажопідйомність 130 кг до 30 поверхів
- Розкладна конструкція(на 2 частини), яка дозволяє без проблем помістити підйомник в будь-який автомобіль
- для спуску або підйому не потрібно тяжких фізичних зусиль, потрібно лише натиснути кнопку
- не потрібно тримати рівновагу(як це в крокуючих підйомниках)
- завдяки міцним гумовим гусеницям- можна безпечно зупинитись на сходах під час експлуатації
- надійна металева конструкція
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Розміри: 145 x 101x 70 см
- максимальне навантаження: 130 кг
- індикатор зарядки
- максимальний кут нахилу сходів: 35°(є індикатор на панелі управління)
- Вага: 51 кг+15 кг
- Батареї вистачає на 2 години (при повній зарядці)
- Двигун: 210 Вт
- Акумулятор: 12V / 26 Ah/20HR (вартість нового від 2600грн)
- готовий до використання протягом кількох секунд
В комплекті:
- зарядний пристрій
- батареї не нові (вартість нових від 2600грн)
- ремінь безпеки
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vimec |
| Страна производитель | Италия |
| Тип подъемника | Гусеничный лестничный |
| Привод | Электрический |
| Грузоподъемность | 130 кг |
| Высота подъема | 19 см |
| Функция экстренной остановки | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1450 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 1010 мм |
| Вес | 66 кг |
Информация для заказа
- Цена: 59 000 ₴













