
Электрический подъемник Invacare Birdie для пересадки и транспортировки б/у
Invacare Birdie був спеціально розроблений, щоб забезпечити комфортне переміщення людей на ліжко, інвалідний візок або навіть на підлогу. Підйомник ідеально підходить для використання в домогосподарствах та закладах догляду. Підіймач можна легко складати та розкладати без використання інструментів.
Електричний підйомник Invacare Birdie забезпечує комфорт і легкість використання. Обладнання для підйому пацієнтів Invacare максимізує простір для клієнта, навіть коли підйомник знаходиться у найвищому положенні. Це забезпечує ергономічний підйом і перенесення, оскільки пацієнта можна легко повертати на 360°, що значно полегшує позиціонування для опікуна.
Найголовнішою особливістю є простота використання - проста збірка, розбирання та розбирання без використання інструментів. Робота підйомника була максимально плавною та легкою - підйомник можна легко складати та розкладати без використання інструментів.
Ліфт займає мінімум місця при зберіганні, їх легко штовхати та транспортувати. За необхідності щогла та стріла також можуть бути легко від'єднані від основи, що полегшує транспортування без інструментів.
Спуск-підйом та розсування-зсування колісної бази відбувається за допомогою пульта управління
Технічні дані
- приблизно 40 циклів підіймання-опускання — з повною батареєю НОВІ БАТАРЕЇ
- робоча напруга 24 В змінного струму
- вантажність 170 кг.
- вага пристрою 42 кг.
- максимальна висота підіймання 197 см.
- відстань в найвищій точці від підлоги до сідниць 108 см
- довжина колісної бази 117 см
- довжина візка з колесами 129,1 см.
- ширина 66 см, з розсунутою мобільною базою 108 см
- висота колісної бази 10 см.
- розміри в складеному стані 127*66*42 см
- гамак-підвіс для транспортування в комплекті
НОВІ БАТАРЕЇ
Дуже гарний стан
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Invacare |
| Страна производитель | Германия |
| Тип подъемника | Мобильный |
| Привод | Электрический |
| Грузоподъемность | 170 кг |
| Тип подвеса (люльки) | Подвес-гамак |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 24 В |
| Высота подъема | 197 см |
| Функция экстренной остановки | Нет |
| Функция экстренный спуск | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 117 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Вес | 42 кг |
- Цена: 26 000 ₴











