Електрическое подъемное кресло на колесах Tuenkers Butler б/у
Комунікація на рівні очей відіграє таку ж важливу роль у професійній інтеграції, як і доступність стелажних систем, картотечних шаф, кафедр, машин та багатьох інших засобів. Інвалідна коляска Butler повертається на місці, плавно піднімає сидіння на 38 см і залишається мобільною навіть на максимальній висоті. Високі та навісні шафи на кухні та у ванній кімнаті швидко доступні.
Технічні характеристики:
- Ширина сидіння 50 см
- Відстань між підлокітниками 45 см
- Довжина підлокітників 34 см
- Підлокітники відкидаються, а пульт можна переставити на іншу сторону
- Загальна ширина 58 см
- Довжина 66 см, з підніжками 94 см
- Висота спинки 48 см
- Спинка підйомного крісла регулюється по нахилу
- Глибина сидіння 48 см
- Кут нахилу сидіння регулюється
- Відстань від підлоги до сидіння регулюється (52-90 см)
- Відстань від підніжок до сидіння регулюється (25-49 см)
- Вага крісла 92 кг
- Максимальний кут нахилу поверхні для пересування 6 градусів
- Швидкість руху регулюється 0-60 м/хв
- Тривалість підйому або спуску 48 сек
- Дорожній просвіт 3 см
- Максимальна висота перешкод 2,5 см
- Зарядний пристрій в комплекті
- Акумулятори 2шт по 12V 36 Ah
Акумулятори не новы, проте в хорошому стані. Ціна нового в районі 4000грн.
Електричне підйомне крісло на колесах Tuenkers Butler б/в знаходиться в хорошому стані.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tünkers |
| Страна производитель | Германия |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Электрический |
| Тип колясок с ручным приводом | Базовая инвалидная коляска для дома и улицы |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип задних колес | Цельнолитные |
| Тип подлокотников | Откидные |
| Форма подлокотников | Удлиненные |
| Тип спинки | Регулируемая |
| Тип рамы инвалидной коляски | Цельная (монолитная) |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина инвалидного кресла | 58 см |
| Высота инвалидного кресла | 100 см |
| Длина без подножек | 66 см |
| Длина с подножками | 94 см |
| Минимальная ширина сиденья | 50 см |
| Максимальная ширина сиденья | 50 см |
| Минимальная глубина сиденья | 48 см |
| Максимальная глубина сиденья | 48 см |
| Минимальная высота спинки | 48 см |
| Максимальная высота спинки | 48 см |
| Вес | 92 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка расстояния между передними и задними колесами | Нет |
| Возможность регулировки высоты сиденья | Да |
| Возможность регулировки ширины сиденья | Нет |
| Возможность регулировки глубины сиденья | Да |
| Возможность регулировки угла наклона спинки | Да |
| Возможность регулировки высоты подножки | Да |
| Возможность регулировки угла наклона подножки | Да |
| Быстросъемные колеса | Да |
| Стояночные тормоза | Да |
| Ремень безопасности | Да |
| Антиопрокидыватель | Да |
| Дополнительные характеристики электроколясок | |
| Ведущие колеса | Передние ведущие колеса |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Емкость аккумулятора | 36 А·ч |
| Максимальная высота преодолеваемого препятствия | 2.5 см |
| Угол подъема | 6 град. |
| Вертикализатор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 27 000 ₴













