Ходунки многофункциональные Topro Taurus H б/у
Taurus H — це добре сконструйовані та функціональні ходунки, розроблені для гарної підтримки верхньої частини тіла. Досить високий для високих користувачів (до 2,10 м) Taurus H має гідравлічне регулювання висоти для зручності використання та може використовуватися в душі.
Модель оснащена регульованими накладками для рук і ножними гальмами. Модель Premium поставляється в повністю зібраному вигляді з регульованими ручками, ходовим і стоянковим гальмом на ручках і можливістю фіксації гойдалок (напрямний блок).
- Просте у використанні гідравлічне регулювання висоти з легкодоступними ручками перед підлокітниками та легко читаною шкалою висоти.
- Регульована відстань між опорами для передпліч.
- Центральна колона забезпечує легкий доступ для медичного персоналу.
- Максимальна ширина становить лише 66 см.
- Колеса діаметром 12,5 см забезпечують Taurus H достатньо великим, щоб лазити по краях килимів, порогам дверей тощо, але достатньо малим, щоб дістатися під ліжко.
- Тонка конструкція зі стійкими ніжками забезпечує безпечну ходьбу.
- Ножні гальма на всіх чотирьох колесах.
- Рухом і стоянковим гальмом легко керувати за допомогою ручок.
- Ручки можна регулювати вперед і вбік, щоб найкраще підходити для користувача.
- Можливе блокування поворотного механізму (спрямований блок задніх коліс), який легко активується ногою.





Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Topro |
| Страна производитель | Норвегия |
| Тип рамы ходунков | Универсальные |
| Тип ходунков | Ходунки с опорой под локоть |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Регулировка высоты | Да |
| Двухуровневые поручни | Нет |
| Материал каркаса ходунков | сталь |
| Материал изготовления рукоятки | губчатый материал |
| Регулировка ширины | Нет |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная высота | 86 см |
| Максимальная высота | 132 см |
| Шаг изменения высоты | 2 см |
| Ширина верхней части | 66 см |
| Ширина нижней части | 66 см |
| Диаметр передних колес | 12 см |
| Диаметр задних колес | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 19 000 ₴











