Лестничный гусеничный подъемник с платформой Sunwa TK Public TRE52 б/у
Инвалидная коляска показана исключительно в целях наглядности применения ступенькохода и не входит в его стоимость.
ГАРАНТИЯ 3 МЕСЯЦА!
Інструкція російською мовою.
Пристрій має європейський сертифікат відповідності
Сходолаз Major TRE-52 підходить для всіх типів інвалідних візків! Це єдиний у світі портативний підйомник з похилою платформою. Він забезпечує миттєвий і доступний доступ там, де сходи є перешкодою. Унікальна конструкція платформи розрахована на всі типи інвалідних візків, включаючи електромобілі, дитячі спортивні та звичайні дорослі інвалідні візки. Сходовий гусеничний підйомник Major TRE-52 ідеально підходить для громадських і житлових будівель. Він простий в управлінні, міцний і містить багато функцій безпеки.

Особливості
• Вантажопідйомність 200 кг
• Працює на внутрішніх і зовнішніх сходах
• Широкі подвійні армовані гусениці надійно захоплюють сходи
• Надійний комерційний дизайн
• Потужний гідравлічний поршень регулює положення платформи коляски для пересування по сходах
Переваги
• Економічність порівняно з ліфтами та індивідуально розробленими підйомниками для інвалідних візків
• Не потребує жодних ремонтних робіт у будівлях, жодних установок відповідно до його чи ліцензій
• Немає постійного впливу на ширину сходів
• Один підйомник забезпечує доступ до багатьох будівель
• Вимагає мінімального обслуговування
• Чудова резервна система для евакуації в разі збою живлення
Технічні характеристики:
Специфікація - сходовий підйомник Major TRE-52
вантажопідйомність кг - 200
розміри Д/Ш/В мм - 1258 x 757 x 1290
вага кг - 130
потужність В / Вт - 2x 190 Вт / 30 хв.
швидкість підйому - 6,4 м / хв.
швидкість спуску - 9,5 м / хв.
кут нахилу сходів макс. - 35°
кут платформи - 40°
кут вантажної рампи - 9°
гусениці 2шт - 51 мм шир
колеса передні колеса оглядові (1) ø мм - 125
задні колеса (2) starr ø мм - 150
гальма - електромагнітні
акумулятор вкл. - 2 x 12 В / 24 А(НОВІ)
час зарядки (год) - 8
контроль навантаження акумулятора - вкл.
в т.ч. автом. зарядний пристрій - 24 В / 3 АЧ

В комплекті:
- зарядний пристрій
- нові батареї
- ремінь безпеки
УВАГА! Гусениці мають тріщинки(див. фото та відео) в трьох ділянках(пов`язано з тим, що підйомник довгий час стояв нерухомо і тріщинки з`явились в місцях найбільшого натягу, а саме в районі коліс). Гусениці армовані всередині і варіант того, що вони раптово порвуться - виключається. За словами дистрибютора даного підйомника- на таких гусеницях ще можна їздити.
Пара нових гусениць коштує 1300 ЄВРО
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Тип подъемника | Гусеничный лестничный |
| Привод | Электрический |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Высота подъема | 19 см |
| Функция экстренной остановки | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1260 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Высота | 1290 мм |
| Вес | 100 кг |
- Цена: 93 000 ₴













