Инвалидная коляска с вертикальным подъемом 42 см LifeStand Vivre Debout б/у

Пропонуємо інвалідний візок компанії LifeStand,яка є виробником стоячих інвалідних візків, що продаються під відповідними назвами LifeStand і Vivre-Debout. Цей візок моделі LS3 : Інвалідний візок з ручним приводом.
Ця інвалідна коляска з функцією вертикалізатора виробляється в ЄС і продається по всьому світу.
Такі стоячі інвалідні візки дозволяють людині з обмеженними можливостями знову стояти і допомогають в повсякденному житті. Вони приносять більшу автономію і є реально корисними для здоров`я. Вертикализація активує кровообіг, покращує работу кишківника, перетравлення їжі, зменьшує м`язові контрактури і ризик язв і остеопороза.
З коляскою LifeStand людина може вертикалізуватися самостійно, без допомоги інших.
Стоячі інвалідні коляски можна використовувати при параплегії, гемиплегії, тетраплегії, рассіяному склерозі, розщепленні хребта, поліомієліті, травмах спини… Вони були разроблені для людей вагою від 30 до 120 кг.
Переваги візка з вертикальним підйомом:
Можливість самостійно вставати за допомогою простого електронного пульта
Можливість попереджувати болі і звільнятися від неправильного положення
Можливість бути більше незалежним та самостійним
Можливістьсть змінювати глибину сидіння, кут нахилу спинки і фіксатора колін під конкретну людину
Технічні характеристики візка:
- Ширина сидіння 45 см (між підлокітниками)
- Ширина сидіння 42 см
- Загальна ширина 70 см
- Глибина сидіння 43 см
- Відстань від підлоги до сидіння 52 см
- Відстань під сидіння 36-46см
- Висота спинки 35 см
- Вага коляски 18 кг
- Максимальне навантаження 120 кг
- Блокування коліс
- Литі передні колеса діаметром 15 см
- Задні колеса пневматичні 24'
Інвалідний візок вертикалізатор 42 cм Permobil Lifestand LS3 б/в знаходиться в хорошому стані.
Інші інвалідні возики можна подивитись на цій сторінці- https://mahom.com.ua/ua/g20142888-invalidnye-kolyaski
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Франция |
| Тип инвалидного кресла | Инвалидная коляска |
| Тип привода инвалидной коляски | Ручной |
| Тип передних колес | Литые |
| Тип задних колес | Пневматические |
| Тип подлокотников | Откидные |
| Тип спинки | Регулируемая |
| Тип рамы инвалидной коляски | Цельная (монолитная) |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина инвалидного кресла | 70 см |
| Длина с подножками | 100 см |
| Минимальная ширина сиденья | 43 см |
| Максимальная ширина сиденья | 45 см |
| Минимальная глубина сиденья | 43 см |
| Максимальная глубина сиденья | 43 см |
| Минимальная высота спинки | 35 см |
| Максимальная высота спинки | 35 см |
| Диаметр передних колес | 15 см |
| Вес | 18 кг |
| Материал изготовления | |
| Рама инвалидного кресла | Алюминий |
| Обивка сиденья | Нейлон |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка расстояния между передними и задними колесами | Да |
| Возможность регулировки высоты сиденья | Нет |
| Возможность регулировки ширины сиденья | Нет |
| Возможность регулировки глубины сиденья | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона сиденья | Да |
| Возможность регулировки угла наклона спинки | Да |
| Возможность регулировки высоты подножки | Да |
| Возможность регулировки угла наклона подножки | Да |
| Быстросъемные колеса | Да |
| Опора для голени | Да |
| Стояночные тормоза | Да |
| Ремень безопасности | Да |
| Антиопрокидыватель | Да |
- Цена: 21 500 ₴











