Лестничный гусеничный подъемник (ступенькоход) Vimec T09 б/у
ГАРАНТІЯ 6 МІСЯЦІВ!
Vimec T09 Robby є одним з рекомендованих гусеничних сходових сходів, які є відмінною альтернативою іншим пристроям цього типу. Пересувається за допомогою гусеничної системи, що забезпечує максимальний комфорт водіння для людини з обмеженими можливостями. Його необхідно використовувати тільки на прямих сходах з нахилом до 35 градусів, з гострими краями або невеликими сходами. Підйомник пристосований для транспортування інвалідного візка та його власника. Цей універсальний пристрій можна прикріпити до будь-якого інвалідного візка з ручним приводом. Це дуже зручне рішення, оскільки людині з обмеженими фізичними можливостями не потрібно залишати візок і вона може по сходах дістатися до своєї квартири, яка знаходиться на першому поверсі або в іншому місці. Для його роботи потрібна допомога опікуна, який керуватиме підйомником і маніпулюватиме кнопками. Однак від нього не очікується застосування фізичної сили.
Це сучасний пристрій, про що свідчить індикатор нахилу сходинок. Він піднімається сходами зі швидкістю 5 метрів за хвилину (12 сходинок), а при вазі 47 кг має запас ходу в 25 поверхів. Призначений для користувачів вагою до 130 кг. Легкість заряджання акумулятора за допомогою вбудованого акумулятора з живленням 230 В дозволяє легко використовувати його будь-кому. Гусеничний сходовий підйомник Vimec T09 ROBBY - це мобільний пристрій, який також можна перевозити в багажнику автомобіля. Швидко розбирається на дві частини, які помістяться в будь-який автомобіль. Таким чином, він виконає своє завдання подолання архітектурних бар’єрів будь-де.
Мінімальні розміри ділянки для розвороту 97*97 см
В комплекті:
- зарядний пристрій
- батареї не нові, але в хорошому стані (вартість нових від 2600грн)
- ремінь безпеки
Товар має європейський сертифікат відповідності!

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vimec |
| Страна производитель | Италия |
| Тип подъемника | Гусеничный лестничный |
| Привод | Электрический |
| Грузоподъемность | 130 кг |
| Высота подъема | 19 см |
| Функция экстренной остановки | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1450 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 1010 мм |
| Вес | 66 кг |
- Цена: 69 000 ₴










