Роллатор для учебы ходьбы Invacare Dolomite Step Up Electric б/у
Invacare Dolomite Step Up Electric- це сучасні ходунки на платформі, які максимізують
техніки тренування ходи з метою реабілітації. Це дає пацієнту
впевненість, щоб знову почати ходити після операції або одужання після
травми. Він також підходить для допомоги тим, хто має довготривалі проблеми з ходою. Збірка фурнітури без інструментів.
Особливості
- регулювання висоти підлокітників відбувається за допомогою пульта
- регульована ширина колісної бази
- можливість встановлення підставки для ніг чи іншого спеціалізованого обладнання
- всі колеса блокуються, також є гальмо на ручці
- максимальне навантаження 150 кг
Ергономічний дизайн
Єдина центральна колона дозволяє особі, яка доглядає, мати легкий доступ, щоб допомогти пацієнту. Прості налаштування означають, що ходунці можна налаштувати відповідно до конкретних потреб.
Це означає відмінну маневреність, при цьому постійно перебуваючи у вертикальному положенні.
Основа піднята спереду дозволяє робити довший крок, а опущений
задній кінець полегшує доступ під ліжка, і т. д.
Унікальний фіксований кут плеча- опори дають кут 25° між
плечової точки і зап'ястя, забезпечуючи найбільш природне положення, максимізуючи верх міцність тіла та зведення ліктів.
Платформа нахилена на 5° далі опору та рукоятку під кутом 110°
забезпечує природне положення зап'ястя.


Технічні характеристики дивіться на картинці

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Invacare |
| Страна производитель | Германия |
| Тип рамы ходунков | Универсальные |
| Тип ходунков | Ходунки с опорой под локоть |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Регулировка высоты | Да |
| Двухуровневые поручни | Нет |
| Материал каркаса ходунков | сталь |
| Материал изготовления рукоятки | губчатый материал |
| Регулировка ширины | Да |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Наличие колесиков | Да |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная высота | 87 см |
| Максимальная высота | 132 см |
| Шаг изменения высоты | 1 см |
| Ширина верхней части | 62 см |
| Ширина нижней части | 70 см |
| Диаметр передних колес | 12 см |
| Диаметр задних колес | 12 см |
- Цена: 23 000 ₴









